Ceník


Interiérový Design či bytový/komerční interiér představuje pro každého z nás prostor, ve kterém trávíme převážnou část našeho života. Kde pracujeme, věnujeme se rodině, koníčkům, kam si zveme přátele a příbuzné.

Je to vlastně naše nejbližší zázemí a proto se v něm chceme cítit co nejlépe, být v něm rádi.

HS 2

Vytvořit takový prostor však není úplně jednoduché. Všude kolem nás je mnoho zajímavých věcí, ale zkombinovat je dohromady, aby vytvářely jeden harmonický, smysluplný a přitom funkční celek, bývá velmi obtížné. Stále ještě u veřejnosti převládá pocit, že služba interiérového designéra je finančně náročná záležitost, podobně jako zařízení interiérů od profesionála.

Ale opak je pravdou! Profesionální designér Vám šetří peníze tím, že se vyvarujete unáhleným, nepromyšleným pobídkám, špatně zvolenému stylu, nevhodné barevné a materiálové kombinaci, které způsobí to, že se ve svém nejdůležitějším prostoru necítíte dobře, necítíte se příjemně.
Máte pak potřebu často měnit již zařízený prostor a finanční náklady stoupají.

Navíc interiérový designér šetří Váš čas i svým know-how a přehledem o dostupnosti zařizovacích prvků. Interiérový designér zná obchody, showroomy a jejich nabídku. Má prověřené odborníky v souvisejících řemeslech.

Cenik

Cena za zakázku je stanovena individuálně. Vždy zrcadlí konkrétní návrh, rozsah úprav a náročnost jednotlivých prací. Pro orientaci se cena interiéru/místnosti o rozloze do 50 m2 pohybuje v intervalu od 7.000 do 40.000 Kč.První osobní cca 60 minutovou schůzku máte od nás ZDARMA.

U individuálních konzultací a dohledu nad realizací činí hodinová sazba 490 Kč.