O nás


Interiérové studio BianConcept se věnuje zařizování a rekonstrukcím bytových a komerčních interiérů.

Zakladatelkou a nosnou osobou interiérového studia BianConcept je Ing. Blanka Šnáblová, absolventka VŠE a absolventka Dvouletého diplomového studia Interier Design Školy Intermezzo.

Image 5

Poslání studia BianConcept

Interiéry jsou nespoutaná vášeň a to se promítá i do naší práce. Do realizací vkládáme maximum pozitivní energie, umu, zkušeností a času.

My v BianConcept tvoříme prostor pomocí prvků s duší, ať se jedná o běžně dostupné interiérové zařizovací předměty, originální navržené kousky nebo značkový nábytek. Výsledný prostor v sobě snoubí krásno, účel a kvalitu, které sednou konkrétnímu klientovi k jeho životnímu stylu. Tvoříme útulná bydlení, pracovny, kanceláře, obchůdky i kavárny či cukrárny. Rádi se s vámi potkáme a zrealizujeme vaše interiérové sny.

BianConcept Vás poslouchá. Vy, Vaše požadavky, potřeby, pocity, emoce, preference, možnosti i limity jsou centrem našeho úsilí. Přinášíme Vám Váš příběh, vše v něm má svůj smysl a dohromady tvoří celek, který je jen a jen Váš. BianConcept se stává Vaším blízkým partnerem, s nímž procházíte cestou za vysněným cílem, Vaším DOMOVEM.